LIKE ME ON FACEBOOK!

Follow by E-mail

Translate this blog:

czwartek

#9: Aleksandra.Wczoraj modelowała mi dziewczyna o naprawdę ślicznym uśmiechu. 95% zdjęć jakie wczoraj powstały są właśnie z tym uśmiechem. Jak tak przeglądam te zdjęcia to aż sama się do nich uśmiecham. :) Mam nadzieję, że i u Was wywołają uśmiech.
Dobra, nie przedłużając zbytnio, kilka zdjęć z Aleksandrą Redlicką. :)

Data : 13.04.2011

© 2011 ~panna-poziomka . My images may not be reproduced in any form without my written permission.
 

2 komentarze:

 1. Dla mnie zdjęcia są średnie.. Modelka nie powiem bardzo ładna więc mogłaś to wykorzystać, jednak jak widać to bardziej była zabawa niż sesja. Jak na możliwości Twoje i aparatu to kiepsko wyszły. I tak szczerze lepsze zdjęcia robiłaś Fujim.

  No Ale wszystko przed Tobą, może będzie lepiej pozdrawiam..XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję.
  Na swoją obronę mam tylko to, że cały czas się zaprzyjaźniamy z Canonem. Twierdzisz, że fuji'm robiłam lepsze zdjęcia? Hm, może to właśnie dlatego, że fuji'ego rozgryzłam i wiedziałam co, gdzie i jak, a Canona się cały czas uczę, bo mimo wszystko w lustrzance większość rzeczy jest inaczej. I jak napisałeś/-aś - właśnie wszystko jeszcze przede mną.
  Hmmm, w sumie sesja ta była zabawą. Chyba to też o to chodzi. W każdym razie, jeśli Ola będzie miała jeszcze ochotę współpracować ze mną (tak, tak, jak już rozgryziemy się z Canonem) to naprawię to ,,niewykorzystanie". Póki co, cieszę się tym co mam. A i nie słyszałam by sama Ola narzekała (ale może to tylko kwestia dobrego wychowania;-)) na zdjęcia.


  Anyway, jeszcze raz dziękuję za komentarz i Twoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń

If you don't like it, if you don't like it I don't care. Jeśli koniecznie musisz już skrytykować, pamiętaj że dla mnie liczą się tylko konstruktywne uwagi. (=jeśli masz napisać 'beznadziejne' i tyle, to w ogóle nie komentuj).
Chciałabym też wiedzieć kiedy coś Ci się spodoba, drogi Czytelniku/Widzu, dlatego zostawiaj po sobie komentarze (nawet anonimowo)! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...