LIKE ME ON FACEBOOK!

Follow by E-mail

Translate this blog:

środa

#98: jestes moja SUPERGIRL!


S U P E R G I R LCo sądzicie o Gabrysi Supergirl? : )
Tak w ogóle -śmieszna sprawa- zauważyłam ostatnio, że na większości sesji Gabrysia nosi moje ciuchy :P (a na tych zdjęciach to ogólnie praktycznie wszystko moje ^^') .. heh, no ale ja i tak nie mam się w co ubrać :P Ale wracając do tematu to my to zawsze mamy jakieś przygody na sesjach, tzn. ja i Gabrysia, jakieś fatum (ale w pozytywnym sensie), hehe, ale chociaż jest wesoło a efekty zawsze są fajne :D (nie wiem jak my to robimy:)). W każdym razie te dwa zdjęcia to tylko przedsmak sesji studyjnej (z krótkim wyjściem przed dom) z tą dobrze Wam już raczej znaną dziewczyną :) E N J O Y ! :)


Modelka: Gabrysia Tchórzewska..
Data: 07.04.2013.


 © 2011 — 2013 Panna Poziomka. My images may not be reproduced in any form without my written permission.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

If you don't like it, if you don't like it I don't care. Jeśli koniecznie musisz już skrytykować, pamiętaj że dla mnie liczą się tylko konstruktywne uwagi. (=jeśli masz napisać 'beznadziejne' i tyle, to w ogóle nie komentuj).
Chciałabym też wiedzieć kiedy coś Ci się spodoba, drogi Czytelniku/Widzu, dlatego zostawiaj po sobie komentarze (nawet anonimowo)! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...