LIKE ME ON FACEBOOK!

Follow by E-mail

Translate this blog:

sobota

#118: country meadow
Data: 07.06.2013.

© 2011 — 2013 Panna Poziomka. My images may not be reproduced in any form without my written permission.

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. ooo, dziękuję za pozwolenie i dopisanie mnie do listy :)
   jako że to mój pierwszy taki projekt to mam kilka pytań, mam nadzieję, że nie będziesz miała mi ich za złe. ;)
   czy są może jakieś tematy tych zdjęć? czy to ma być totalny misz-masz ale związany z naszym grudniem? bo kiedyś widziałam gdzieś podobny projekt, tyle tylko że tam każdy dzień miał jakąś tematykę/motyw, a to np. kolor, światło, ruch, woda, pod słońce, itd., itd. dlatego zastanawiam się czy tutaj też będą takie tematy podane czy nie? :)
   skąd mogę wziąć baner do wklejenia? czy mam go wkleić do notki czy gdzieś w to "boczne menu"? (u mnie "dolne menu")
   no i dobrze odgadłaś, że zdjęcia z tego projektu będą pojawiały się na tym blogu (choć muszę go jeszcze szybko uaktualnić od tego czerwca:D), zdjęcia te planuję wstawiać "tygodniowo" (tydzień 1, tydzień 2,...), więc czy po każdym tygodniu mam podsyłać Ci jakiegoś linka do nich czy dopiero na koniec całość? :)

   Usuń
 2. Baner to to, co u mnie na blogu odnosi do posta, czyli ten różowy taki z napisem "Grudzień w obiektywie". Zdjęcia tematyczne nie są, może być cokolwiek, co zechcesz uwiecznić, nawet papier toaletowy (xd) Najlepiej jak wstawisz baner w ramce bocznej. Zdjęcia wstawiasz kiedy możesz, a wszystkie razem w sklejce na koniec projektu dosyłasz pod podany adres ( w styczniu będzie informacja kiedy i gdzie ) mailowy do podsumowania ;)

  OdpowiedzUsuń

If you don't like it, if you don't like it I don't care. Jeśli koniecznie musisz już skrytykować, pamiętaj że dla mnie liczą się tylko konstruktywne uwagi. (=jeśli masz napisać 'beznadziejne' i tyle, to w ogóle nie komentuj).
Chciałabym też wiedzieć kiedy coś Ci się spodoba, drogi Czytelniku/Widzu, dlatego zostawiaj po sobie komentarze (nawet anonimowo)! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...