LIKE ME ON FACEBOOK!

Follow by E-mail

Translate this blog:

poniedziałek

#106: zapowiedź sesji w CzerwonymDomu
Mała zapowiedź fashion'u zrealizowanego w Czerwonym Domu, mam nadzieję, że się (s)podobają! :)
Sesja trochę na spontanie, tzn. na grupie ŻGF'u na facebook'u dziewczyny rzuciły pomysł sesji to się zaoferowałam jako fotograf. :) W końcu wyszło na to, że byłam tylko ja i czwórka pozujących, ale jakoś daliśmy radę mimo mojego padającego akumulatora w aparacie (dlatego w sumie nie zostało zrobionych na sesji zbyt dużo zdjęć - czego trochę żałuję, bo można było jeszcze kilka świetnych kadrów zrobić...był potencjał, oj był...), no ale co się odwlecze to nie uciecze, jeśli ekipa z tej sesji będzie chciała powtórkę to mogą na mnie liczyć, wystarczy dać mi wcześniej znać co, gdzie, jak i z kim :)


Modelowali: Wiki Szpak, Zuzanna Grzegorzewska, Karolina Kaczmarek, Łukasz Kostrzewa.
Asysta: niezastąpiony MrNiente.

Data: 19.05.2013.


 © 2011 — 2013 Panna Poziomka. My images may not be reproduced in any form without my written permission.Od lewej: Zuzanna, Karolina, Łukasz i Wiki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

If you don't like it, if you don't like it I don't care. Jeśli koniecznie musisz już skrytykować, pamiętaj że dla mnie liczą się tylko konstruktywne uwagi. (=jeśli masz napisać 'beznadziejne' i tyle, to w ogóle nie komentuj).
Chciałabym też wiedzieć kiedy coś Ci się spodoba, drogi Czytelniku/Widzu, dlatego zostawiaj po sobie komentarze (nawet anonimowo)! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...